Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najlepsze style na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najodpowiedniejsze style na powiększanie ust! O wszystkich ustach marzy każda kobieta. Bynajmniej nie wszystkie natura obdarzyła tak soczystymi i szerokimi ustami, którymi pewno się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego te szukamy sposobów, aby zaznaczyć to, co dała nam matka matura. Obecnie można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To zdecydowanie idealniejsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to akurat doskonale znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować atrakcyjny i odpowiedni styl. To dzięki niej potrafimy „cofnąć czas”, zadbać o naszą urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd albo te naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Oraz w sukcesie ust niesie ze sobą popularne rozwiązania.

W medycynie estetycznej komunikuje się częściej o modelowaniu ust, które może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w trybach na powiększanie ust robionych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii ciekawej istnieje to, że potrafimy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten osiągnie w naturalny sposób wymodelować usta oraz dobrze je spełnić, przez co poprawie ulega nie właśnie ich wygląd czy wielkość, lecz także koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobie jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust też ich okolic. Zastosowane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie żyjący w roli kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom stanu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat dostarczany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprowadza się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W rezultacie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeżeli tak się zdarzy, to świadczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To dodatkowa propozycja na powiększenie ust, która również polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym zupełnie a efekty zauważalne są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. A jeżeli zależy Ciż na dużym efekcie, kwas hialuronowy robi się być przyjaźniejszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną możliwością dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest naturalny tłuszcz pacjentki czy też kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg zalicza się za bezpieczny.

Jak może, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli idzie o powiększanie ust. Co dobrze, sposoby te zyskują coraz popularniejszą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments